Biorezonans Mezator M1 diagnoza na najwyższym poziomie.

Gabinet Terapii Naturalnych Barlinek
Gabinet Terapii Naturalnych Barlinek

Biorezonans Mezator M1 diagnoza na najwyższym poziomie.

Nowe urządzenie – nowe możliwości

Odkryciem i nadzieją jest nowoczesne urządzenie Mezator M1 od firmy Evitum. Największą zaletę Mezatora M1: jest krótkie badanie, które trwa tylko 15-20 minut. Pojedynczy organ skanuje się maksymalnie 2-3 sekundy. Nigdy wcześniej analiza stanu zdrowia pacjentów nie była tak szybka i dokładna. To rewolucyjne urządzenie analityczno-pomiarowe zwiększa szansę na wykrycie chorób, niedoborów i nieprawidłowości w organizmie oraz rozpoczęcie odpowiedniego leczenia.

Jak działa Mezator M1?

Urządzenie metodą biorezonansu magnetycznego bada poszczególne komórki, tkanki, narządy i układy organizmu. Analiza jest możliwa dzięki specjalnym bio-induktorom odbierającym fale elektromagnetyczne z poszczególnych organów. Konwertują one informacje z mózgu i przenoszą na ekran komputera. Szybka diagnoza i wybór terapii to efekt nowoczesnego oprogramowania i szerokiej bazy dolegliwości, leków i terapii.

Gdzie sprawdzi się Mezator M1?

Alergie, wirusy, zarobaczenie, nieprawidłowy poziom hormonów, nietolerancje pokarmowe, bóle w stawach, tarczyca, astma, cukrzyca i wiele innych chorób wewnętrznych to problemy z jakimi pacjenci przychodzą nie tylko do lekarza specjalisty. Bardzo ważne są też metale ciężkie, poniważ ich nadmiar prowadzi do wielu chorób. Biorezonans sprawdzi ich poziom. Diagnosta przeprowadzający badanie dysponuje też większą bazą leków, preparatów, ziół oraz suplementów diety, które umożliwiają efektywną walkę z dolegliwościami. Listę innowacyjnych funkcji zamyka bezinwazyjne badanie krwi. Wszystkie te opcje pozwalają już po jednej wizycie wykryć nieprawidłowości, zlokalizować patogen lub miejsce infekcji i jak najszybciej zacząć działać. Mezator jest dla pacjentów szansą na szybkie i niedrogie zdiagnozowanie chorób w czasie, gdy czekają na refundowaną wizytę w przychodni.

Zapraszamy do naszego gabinetu!
Gabinet Terapii Naturalnych
Barlinek, ul. Niepodległości 9

Tel. 600 837 131, 662 012 947

W naszej ofercie znajdą Państwo metaterapię urządzeniem Mezator, które znakomicie sprawdza się w m.in. leczeniu chorób zwyrodnieniowych i zaburzeń snu, leczeniu bólów przewlekłych, bólu pleców, stawów i zapaleniu stawów, leczeniu skutków menopauzy czy też leczeniu alergii. Mezator 1 to również znakomite, nowoczesne urządzenie, z użyciem którego badanie trwa tylko ok. 20 minut. Analiza stanu zdrowia pacjenta, jeszcze nigdy nie była tak szybka i precyzyjna. Urządzenie to pozwala na diagnozowanie 886 organów i daje aż 95% dokładność! Jeśli więc czas w diagnozie choroby odgrywa główną rolę – badanie tym urządzeniem jest dla Ciebie. 

Zachęcamy także do skorzystania z oferty masażu – klasycznego, relaksującego, sportowego, izometrycznego, kontrlateralnego, tkanek głębokich, antycellulitowego i drenażu limfatycznego. Dodatkowo pomagamy zwalczyć ostrogę piętową i haluksy. Ulżymy w łokciu tenisisty, zespole ciaśni nadgarstka, dyskopatii, rwie kulszowej, udowej, barkowej i ramiennej. Zrelaksujemy Państwa mięśnie oraz usuniemy zablokowania powstałe w stawach obwodowych i kręgosłupie.

Gabinet Terapii Naturalnych Barlinek
biorezonans
diagnostyka i terapia

Udostępnij jeśli ten artykuł Ci się podobał: