Nietrzymanie moczu

Gabinet Terapii Naturalnych Barlinek
Gabinet Terapii Naturalnych Barlinek

Nietrzymanie moczu

Ponad 90% skuteczności, efekty zauważalne wciągu 24 godzin.

Nietrzymanie moczu jest przypadłością niezwykle wstydliwą zarówno dla kobiet, których te problemy dotykają częściej, jak i panów, u których również występują podobne zaburzenia. Osoby dotknięte tym schorzeniem czują się niezwykle skrępowane, często unikają towarzystwa, czasami wręcz izolują się od społeczeństwa.

Przyczyny tych zaburzeń mogą być różne: od zupełnie naturalnych wynikających z nieprawidłowej diety, czy osłabienia mięśni zwieraczy występującego wraz z wiekiem, przez różnego typu patologie wynikające z infekcji układu moczowego, czy kamicy, aż do urazów mechanicznych, jak również następstw zabiegów urologicznych.

Jeśli chcesz poczuć na sobie, jak działają metody stosowane w Kręgarstwie, w naprawieniu Twojego układu moczowego, chcesz przestać wstawać w nocy do toalety (!), chcesz przestać popuszczać przy kichaniu, kaszleniu? 

Zapraszamy na zabiegi!


Magiczne jest to, że efekty zauważysz w ciągu 24 godzin. Nie trzeba wykonywać setek powtórzeń mięśni dna miednicy. Niesiemy też pomoc w takich schorzeniach jak: rwa kulszowa, skolioza, wypadnięty dysk, przepuklina, bóle kolan, bioder, stawów skokowych, bóle kręgosłupa szyjnego, lędźwiowego, piersiowego, drętwienie rąk i wiele innych.

Gabinet Terapii Naturalnych
Barlinek ul. Niepodległości 9
Tel. 600 837 131, 662 012 947

Gabinet Terapii Naturalnych Barlinek
kręgarstwo

Udostępnij jeśli ten artykuł Ci się podobał: